Alerji

Aycaduru

Alerji

Mesajgönderen Aycaduru » 27 Eyl 2014, 18:35

Merhaba,benim 9 aylik bir kizim var malesef süt yumurt Findik Fistik alerjimiz cikti Sabah kahvaktilarinda ne yedirecegimi sasirmis durumdayim bana fikir verirseniz cok sevinirim :| :|

Gurmebebek

Re: Alerji

Mesajgönderen Gurmebebek » 29 Eyl 2014, 09:01

Evet haklısınız zor bir durum ve alerjisi olan bebişler için pek çok annemiz zorlanıyor. Ama bu konuda mutlaka doktorunuzun önerilerine uymalısınız. Alerji her bebekte farklı seyredebiliyor çünkü. Yumurta sarısı omleti deneye bilirsiniz. Sitemizin tarifler bölümünden kategorilerden kahvaltıyı seçip aratın. Tarifleri inceleyip uygun olanları seçebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Aycaduru

Mesajgönderen Aycaduru » 29 Eyl 2014, 09:13

Cevabınız için teşekkür ederim maalesef doktorumuz yumurta sarısınıda verilmemesini söyledi .Berlin'de yasıyorum burda olanaklar biraz daha fazla, yumurtanın yerini tutan toz bir yiyecek var krep yapıyorum onunla ve pirinç unuyla mahallebi ama aynı seyleri vermekten ben bile sıkıldım sizin kahvaltı tariflerine baktim fakat sütsüZ yogurtsuz yumurtasız tarif bulamadım..Tekraar için teşekkürler ...

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 30 Eyl 2014, 07:19

Çok haklısınız, geleneksel kahvaltımız bu tip alerjik bebekler için pek uygun olmuyor maalesef.

“Beslenme Sorunları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir