Parmak emmek

Nilka

Parmak emmek

Mesajgönderen Nilka » 25 Kas 2014, 10:07

Tekrar merhabalar 4aylık 10 günlük olan oğlum uzun süredir ellerini ve parmağımı çok emiyor sürekli ilgisini Dağıtmaya çalışıyorum sma ne yazık ki bir türlü vazgeçmiyor ne yapmalıyım

Gurmebebek

Re: Parmak emmek

Mesajgönderen Gurmebebek » 25 Kas 2014, 10:51

Merhaba öncelikle yeterince doyduğundan emin olun. Açlıktan ya da emme ihtiyacından kaynaklanıyor olabilir. Ama olmaya da bilir :) Bunlardan olmadığına eminseniz dikkatini başka yöne çekmeye çalışmakla doğru bir şey yapıyorsunuz. Böyleyle devam edin sabırla, o unutana ve alışkanlığını bırakana kadar. Birde emzik kullanıyor musunuz acaba?

Nilka

Mesajgönderen Nilka » 25 Kas 2014, 11:29

Emziğimiz var ama onu atıyor ellerini parmağını emiyor doymazsa Ağlar diye düşünüyorum .o kadar çok emiyorki bazen emziği ile birlikte bazen memeyi emerken yandan sokuveriyor parmağını memeyi bırakıp elini emiyor artık bende yoruluyorum sürekli BAŞINDA oturmam gerekiyor

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 26 Kas 2014, 07:40

Bir de doktorunuza danışın bu durumu, önün görüşleri de çok önemli.

gizembetul

Mesajgönderen gizembetul » 13 Ara 2014, 08:52

:? Benm kizimda 6.5 aylik 4. Ayndan.beri pelarmagini emiyr ne yapsam biraktramiyrm parmagin emerek uyuyor gunduzse elinde birsey veryrm kenarindan parmagini emiyr emzik almiyr ne yaptysam istemedi ben doktora sordum bir sakncasi bar mi dye parmak yapisi bozulur dedi gercektende hafif yassilasmaya basladi parmagi benm gorumcemn 2yasndaki ogluda lizimdan gorunce.emmeye baslamis gorumcrm aktarlarda annr memesini biraktrmak.icin memeucuna surulen sabir adinda bir sey vermis ve yegenim birakmis parmagini suanda kucuk blki bni emmyide brakr dye veremiyrm ama 2 yasna glnce bnde denycm ins

“Beslenme Sorunları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir