Emmeyi reddetme

Betulcahide

Emmeyi reddetme

Mesajgönderen Betulcahide » 02 Tem 2015, 10:11

Mrb 12 aylık oğlum aniden emmeyi reddetti sadece uturken emiuor kulak iltahabı varmış ilaç kullandık geçti ama hala emmiyor ne yapabilirim

Gurmebebek

Re: Emmeyi reddetme

Mesajgönderen Gurmebebek » 03 Tem 2015, 02:05

Merhaba, öncelikle hastalık döneminde görülen bir durum. Genelde geçici olsa da bazen kalıcı da olabiliyor. Çok yeni atlattıysanız hastalığı bir süre sonra emmeye başlayabilir. Ancak genel olarak da bebekler büyüyüp, algıları geliştikçe emmeye olan ilgileri azalabiliyor. Dikkatlerinin dağılmaması ve konsantrasyonlarının bozulmaması için, gündüz de loş ve sessiz ortamlarda emzirin. Ayrıca site ana sayfa, en solda baştan 2. sırada emzirme ve sütün arttırılması bölümü var. O bölümdeki yazıları mutlaka inceleyin, sorununuzu çözecek bir yanıt bulabilirsiniz.

Betulcahide

Mesajgönderen Betulcahide » 03 Tem 2015, 08:08

Mrb kulak iltahabı varmış geçmiş iki tane üst üste diş çıkardı şu an iyi çaresiz kaldım acaba sütten mi kesiliyor

Betulcahide

Mesajgönderen Betulcahide » 03 Tem 2015, 08:16

Sorunumla ilgili bişeyden şüpheleniyorum ısırınca bağırdım bikaç defa etkisi olabilirmi ne yapmalıyım

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 04 Tem 2015, 03:47

Diş çıkarma ve hastalık dönemi bebeklerin çok hassas ve iştahsız olduğu zor bir dönemdir tekrar ediyoruz. Siz de bir de üst üste gelmiş. Tabi ki anlattığınız diğer durumdan da etkilenmiş olabilir. Dediğimiz gibi hemen çok telaşa kapılmayın ve yukarıda söylediğimiz bölümdeki yazılarımızı da inceleyin.

“Beslenme Sorunları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir