ton baligi

yavruceylan

ton baligi

Mesajgönderen yavruceylan » 01 Eki 2014, 00:19

Meraba anne şefler ve sevgili admin :-) bu saatte burdayim cunku kizima baligi nasil yedirebilrim diye tariflere bakiyorum cok guzel her sey var ellerinize saglik ama bizim.bulundugumuz ilcede balik yok evet yanlis duymadiniz küçük bi yerdeyiz sivas Divrigi:-) ya da henuz gelmedi diyelim ben bunun yerine ton baligi kullansam nasil olur? Hazir kullanmak iyi degil biliyorum daha once de hic kullanmadim ama baligin gelmesini bekleyemem ki dimi ama :-) lutfen bi fikir verin ne yapsam ki

Gurmebebek

Re: ton baligi

Mesajgönderen Gurmebebek » 01 Eki 2014, 06:57

Merhaba balık 8. ayda öneriliyor. Ve gerçekten hiç bulamıyorsanız verebilirsiniz ama sağlık bakanlığı haftada biri aşmayın diyor. Bütün olanları tercih edin, ezilmiş yada sebzelerle karışık olanları etmeyin.

yavruceylan

Mesajgönderen yavruceylan » 01 Eki 2014, 08:46

Teşekkürler sevgili admin benim kizim yakinda iki yasina girecek normalde balığı sever ama ton baligi yiyecegini sanmiyorum dmak tadina ve gozune hitap etmwyen seylerin tadina bile bakmaz :-( burda balik koftesi tarifini deniycem bugun ins sever

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 02 Eki 2014, 05:42

Biz onlara boşuna minik gurmeler demiyoruz, zor beğenir onlar :) Balık köftesini umarız sever. Şimdiden afiyet olsun .

“Gıdalara İlişkin Sorular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir