Süt pompası çeşitleri (Devam)

İkili elektrikli süt pompaları

İkili elektrikli göğüs pompaları sütü fazla olan ve pompayı daha uzun süre kullanacaklar için idealdir. Çünkü aynı anda iki göğüsten de süt pompalanabilir. Çalışan annelere vakit kazandırdığı için onlar için çok pratiktir. Ameda Lactaline İkili Elektrikli Pilli Göğüs Pompası kesinlikle tavsiye edebileçeğim bir pompa. İkili olması, basınç ayarlı olması ve güzel boşaltması en iyi özellikleri. Pratik, taşıması kolay, hafif ve sizi yormayan Ameda Lactaline elektrikli-pilli süt sağım pompası çalışan anneler için idealdir. Çalışma saatleriniz içinde sütünüzü düzenli aralarla sağmanız sütünüzün devamlılığı açısından önemlidir.

Lansinoh Affinity İkili Elektrikli Gögüs Pompası bu pompada da süt sağdığım için gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Basıncının ayarlanabilir olması, kolay temizlenmesi ve güzel boşaltması en güzel tarafı...

Hastane tipi pompa 

Annenin bebekten uzak kaldığı durumlarda ya da prematüre bebeklerde olduğu gibi anne göğsünden süt ememeyen bebekler için bu pompa önerilmektedir. Doktorlar ve emzirme uzmanları da bu pompaların süt salgılamasını sağladığını ve arttırdığını, süt kanallarında tıkanmayı önlediğini onaylamaktadırlar. Kolay ve yorulmadan süt sağmaya olanak sağlar. Lactina Select' in süt sağımı sırasında pompa emilimi bebeğin ritmiyle aynıdır. Bu emiş gücüne ek olarak ayarlanabilir ek topuz sayesinde maximum hızlı pompalama sağlar. İsteğe göre tek veya çift pompalama yapabilir.

Çiftli pompa seti ile iki göğüsten sağım yaparak süt sağma zamanını azaltır. Bu özelliği çok önemli. Hastanedeyken zamanınız yoksa kısa sürede iki göğüsten sütü boşaltır. Lactina süt pompası aksesuarı sayesinde kolayca manuel süt pompasına dönüştürülebilir. Bu pompayı doğum yaptığınız hastanelerin bebek odalarında eve çıkmadan deneyebilirsiniz. 

119 Kişi bu makaleyi beğendi.

 

Persentil Hesaplama

Persentiller, belli bir yaş grubundaki kız ve erkek çocuklarının kilo ve boy dağılımını gösterir. Persentil değeri, bebeğinizin yaşıtları arasında 100 kişi içinde sıralama yapılırsa boy ve kilosuna göre sıralamadaki yerini belirtir.

Gurme Bebek Forum

  • Herkese merhaba öncelikle foruma yeni üye oldum ve kullanmayı pek de bildiğim söylenemez ama çok sıkıntıdayım nolur bana yardım edin benim 15 aylık ikizlerim var erken doğdukları için 14 ay...

    Ysfkrm - 31.03.2023
    Devamını Oku
  • Merhaba kaç yaşında korkuları geçti acaba aynı durumdayızda

    Tulizabet - 26.10.2022
    Devamını Oku