aşırı iştasızz :(

nesecaliskan

Re: aşırı iştasızz :(

Mesajgönderen nesecaliskan » 14 Nis 2014, 06:56

merhabalar ; yazmadan önce çok düşündüm çünki iyi şeylere söyleyemiyeceğimden heleki birde çalışan annesiniz yaşadığınız acı başka oluyor olumsuz etkilemek istemedim ama kabullenmeliyim artık kızımın iyiliği için birşeylere başlamalıyım tek tutunduğum 22 aydır emziriyor olmam şükürler olsun ki ve hiç emziremeyen annelerin aklıma gelmesi
dr bant yapıştırarak veya balla tuzu karıştırarak sürmemi söyledi acı bir tad olacağından almaz dedi fakat ben farklı bi yöntem denedim arkadaş arasında konuşurken aktarlarda satılan SABIR TAŞI diye bir taş olduğunu emmeden önce taşı kasede ıslatıp sürmem gerektiğini söylediler yaptım da 12 nisan cumartesi öğle uykusuna yatırmadan sürdüm ilk başta konuştum onunla acıdığını uf olduğunu söyleyerek ağzına almak istedi ve almasıyla feryat koparması bir oldu bir kere daha cesaret etti ama yine acı bir tat alınca almadı ve ağladı geceleri emmek istedi ağladı halen başarmış değiliz emdiği saatler kurulu saat gibi ağlayarak uyanıyor ve susması zaman alıyor.Belki yazdıklarımı bir nefeste okuyabilirsiniz ama ben hafta sonundan beri ağlamaktan kendimi suçlamaktan emdiği anlar aklıma geldikçe onu ağlarken görünce ben daha kötü oluyorum.Bu arada emmediğinden göğsünüz hemen deil ama ertesi gün ve geceye doğru dayanılmaz bir ağrı oluşuyor şişiyor tabiri caizse taş gibi oluyor dokunamıyorsunuz mecbur sıcak banyo ve sağarak rahatladım azda olsa kii siz acı cektikce evladınıza öyle görünce tekrar başlamaya yöneliyorsunuz sizi terkin edicek birilerine cok ihtiyacınız var inşallah başarırız akşama iş dönüşü bakıcaz artık :( umarım sizde başarırsınız inşallah

“İştahsız Bebekler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir