BEBEĞİM İÇİN EVDE TEMİZLİK VE HİJYEN

SeleninAnnesi

BEBEĞİM İÇİN EVDE TEMİZLİK VE HİJYEN

Mesajgönderen SeleninAnnesi » 03 Ara 2014, 06:00

merhaba
çocuğum olduktan sonra hijyen konusuna her anne gibi daha da itina eder oldum, benim sorunum aslında evde kullandığım temizlik ürünleriyle ilgili, başta çamaşır suyu olmak üzere birçok kimyasal ürün kullanıyorum. sadece suyla yapılmış temizlikte lekeler çıkmıyor mecbur kullanıyorum ama hiç içime sinmiyor, eminim ki bebeğime zararları vardır. piyasa da tamamen doğal yada bitkisel ürün diye satılan birçok marka var. bunlarda da ticari kaygılar güdüldüğünü düşünerek itibar edemiyorum çünkü genellikle saadet zinciri mantığı üyelik ve katolog işi şeklinde satışı yapılıyor. sizden ricam evde temizlik yaparken neler kullanmalıyım hangi ürün kimyasal değildir? bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. şimdiden çok teşekkürler.... :?: :P

Gurmebebek

Re: BEBEĞİM İÇİN EVDE TEMİZLİK VE HİJYEN

Mesajgönderen Gurmebebek » 03 Ara 2014, 08:05

Merhaba, çok haklısınız anne olduktan sonra işler değişiyor. Hatta kendi deterjanlarını evde yapan annelerimiz bile var :) ancak bebekler için özel üretilen ve güvendiğiniz markaların ürünlerini etiketlerini dikkatlice okuyarak alabilir ve kullana bilirsiniz. Lekeler doğal ürünlerle çıkmayabilir. leke konusunu daha önce annelerle tartıştık ve sonuç lekelere razı olmak gerektiği yönünde :) Biz kimyasal kullanmak istemeyen annelerimiz için aşağıdaki yazımızı hazırladık doğal hijyen, bir göz atın. Bu arada biz marka adı veremiyoruz ama annelerimiz verebiliyor belki tecrübeli annelerden öneri gelir.

http://www.gurmebebek.com/mutfakta-dogal-hijyen-34730

http://www.gurmebebek.com/saklama-pisirme-848

SeleninAnnesi

Mesajgönderen SeleninAnnesi » 08 Ara 2014, 22:24

çok teşekkür ederim ekleri dikkatlice okuyorum hemen
sevgili annelerden de güvendikleri markaları istiyorum lütfen yardımcı olun bayanlar :)

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 09 Ara 2014, 15:19

Yarın biz bu konuyu fecebook sayfamızda tekrar gündeme getirip fikir alış verişinde bulunur, size buraya öneri yazmaya yönlendiririz annelerimiz.

“Sabah Sohbetleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir