bebeğime nasıl kilo aldırabilirim ??

adaa

bebeğime nasıl kilo aldırabilirim ??

Mesajgönderen adaa » 28 Ağu 2015, 10:06

benım kızım 1 yaşında oldu.boy kilo kontrolüne götürdüğüm zaman kilosu ortalamaya göre biraz az çıktı. çok şükür herşeyide yiyor ama neden kilosu az bilmiyorum.kızıma nasıl kilo aldırabilirim. neleri yedirmem lazım. bana yardımcı olursanız sevinirim.

AzRah

Re: bebeğime nasıl kilo aldırabilirim ??

Mesajgönderen AzRah » 31 Ağu 2015, 19:35

Benim oğlum da bir yaşında iken 8 kiloydu şuan 2 yaşında 10.400 gr olduk. 2 hafta önce dr a götürdüğümde aynı şeyleri bize de dedi. Kansızlığı çıktı. Her gün et yiyecek ve haftada bir kuzu ciğerini önerdi. 2 haftadır 500 gr almışız. Eğer öğünlerinde sıkıntı yaşıosan ara öğünlerde bişi verme öğünlrrini tam yesin. Dr bize bunu önermişti. Biz de iştahlı ve özellikle eti çok seviyoruz ama yaramadı mı yaramıyor işte. Sağlıklı olsunlar inşaAllah.

adaa

Mesajgönderen adaa » 01 Eyl 2015, 08:57

bende tahlil yaptırsam mı acaba :?: doktor mu tahlili istedi sizden :?: :(

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 02 Eyl 2015, 20:02

Bakın, bu konuda doktorunuzun ne dediği önemli. Doktorunuz sorun yok diyorsa yoktur. Tahlil de doktor gerekli görürse ister. Her şeyi yiyor dediniz, bu çok güzel.

Biz size ay ay beslenme tablomuzu veriyoruz aşağıda linke tıklayın ve bebeğinizin ayını seçerek, ne yemesi ne kadar yemesi gerektiğine bakın. 4 tane de günlük örnek menü var ayına uygun.

http://www.gurmebebek.com/ay-ay-bebek-beslenmesi-60132

“Beslenme Sorunları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir