kafayi yemek uzereyim

ozsezey

kafayi yemek uzereyim

Mesajgönderen ozsezey » 07 Tem 2014, 08:14

Bebeğim 8 aylik 6 tana dişi var hizla dis cikariyor..ek gidalara güzel baslamistik ama şuan sadece emiyor sutum de azaldi su ara..ilk kasiktan sonra agzini kilitliyor zorlamayin deniliyor ama saatlerce mutfakta onun için bir şeyler yapiyorum belki bunu yer diye ama yemeyince çok sinirleniyorum.parmagindan kan alindi o da sinira yakin cikti istahsizligiyla ilgili mi acaba ne tavsiye edersiniz..

Gurmebebek

Re: kafayi yemek uzereyim

Mesajgönderen Gurmebebek » 08 Tem 2014, 03:58

Öncelikle sakin olmalısınız, çok zor biliyoruz ama siz ne kadar stresli olursanız, durum o kadar zorlaşıyor. Kan konusun da doktorunuzun önerisine uymanız en doğrusu. Üstelik hastalık ve diş çıkarma döneminde bu durum çok normaldir. Zorlamayın, zaten zorlamak fayda vermez ve işe yaramaz, hatta işleri zorlaştırır ve lokma savaşlarını başlatır :) Yapmanız gereken en iyi şey bir öğün düzeni oluşturmak, kendi kendine yemesine izin vermek, yediği miktara razı olmak, sofraya birlikte oturup örnek olmak ve az yedi diye aralarda beslememek. Bunlar sabır ve kararlılıkla yapıldığında gerçekten işe yarıyor, yazımızı veriyoruz aşağıda. Çünkü yemek istemeyen bebişlere genel öneriler var yazıda ve çok işinize yarayabilir. Sevgiler.

http://www.gurmebebek.com/%C4%B0stahsizlik--555

“İştahsız Bebekler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir