kahvaltııı

kubraerke

kahvaltııı

Mesajgönderen kubraerke » 27 May 2013, 12:53

merabalar 8 aylık oğlum war , 5.5 aylık olduktan sora dr yavas yavas ek gıdalara baslattı son 1 aydırda kahvaltı ama ne yaptıysam kahvaltı ettiremiyorum yumurta yemiyo yapmadıgım karısım kalmadı sizin karısımlardanda denedim ama içinde yumurta oldugunu hemen anlıyo heralde yemiyo. peyniride az yiyor nasıl yediricem bilmiyorum benim ilk bebeğim ve çook zormuş:( oysaki sadece anne sütü verirken nekadar kolaydı:)

gurmebebekadmin
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: kahvaltııı

Mesajgönderen gurmebebekadmin » 28 May 2013, 05:26

Merhaba, lütfen telaş etmeyin bebeklerimizin zaman içinde yeme tercihleri ve miktarları değişebiliyor bu çok normal. Krep,omlet gibi kendi kendine yiyeceği şeyler deneyin ve kendinin yemesine izin verin döke saça olsa da :) Her şeye rağmen yemiyorsa bir süre ara verin. Kendinizi de, bebişinizi de bezdirmeyin . Sitemizin tarifler bölümünden değişik kahvaltı seçeneklerini denemeye devam edin :)

kubraerke

Mesajgönderen kubraerke » 28 May 2013, 09:13

çok tesekkürler bide omlet deniyelim bakalım:) dişleri henüz çıkmadığı için vermeye korkuyorum aslında omlet tarzı katı şeyler ama fazla evham yapıyorum galiba:)
hergün değişik sebze çorbası meyve ve yogurt mutlaka yiyor sadece kahvaltımız biraz sorun oluyordu ama dediğinizi dikkate alıcam ve hemen denicem:) tekrar tesekkürler

gurmebebekadmin
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen gurmebebekadmin » 29 May 2013, 07:32

bu yazıda da yumurta hakkında bilgiler var mutlaka okuyun. Yumurtanın beyazı bir yaşından sonra önerilir genel olarak. Birde size yumurta sarısı omleti tarifi veriyoruz :)

http://www.gurmebebek.com/yumurta-490

http://www.gurmebebek.com/yumurta-sarisi-omleti-492

“Kahvaltı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir