ne yaptıysam yediremedim

seydaogretmen

ne yaptıysam yediremedim

Mesajgönderen seydaogretmen » 08 Nis 2013, 07:13

arkadaşlar merhaba 19 aylık bir oğlum var genel olarak iştahsız bir çocuk ama kahvaltımız en büyük problemimiz.buradan aldığım tarifleri yaptım olmadı kendim buluyorum birşeyler yine olmadı.ne karışım ne normal kahvaltı yapmıyor.yumurta ve peynir yemiyor.küçük bişiler yaptım yemiyor süt ağzına sürmüyor eee ne yapıcam ben inanın düşünmekten yoruldum ben :(

gurmebebekadmin
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: ne yaptıysam yediremedim

Mesajgönderen gurmebebekadmin » 08 Nis 2013, 09:28

Merhaba, sevdiği şeylerin içine karıştırmayı deneğin bir süre, hamur işi tariflerimiz var onlara da bir bakın. Her şeyi denediyseniz bir süre ara verin, bunaltmayın. Bebeklerin yeme tercihleri zaman içinde değişiklik gösterir. Arada değişik şekillerde denemeye devam edin. Bu arada laktoz intoleransı yada süt alerjisi olmadığından emin olun

http://www.gurmebebek.com/laktoz-intoleransi-23727

seydaogretmen

Mesajgönderen seydaogretmen » 09 Nis 2013, 06:41

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.linke tıkladım ve okudum ama oğlumda yazılan belirtilerin hiçbiri yok.sizinde dediğiniz gibi beslenme alışkanlığı değişiklik gösteriyor,bir gün çok severek yediğini diğer gün yemek istemiyor...

gurmebebekadmin
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen gurmebebekadmin » 09 Nis 2013, 09:00

Aynen öyle :) o nedenle değişik şekil ve tariflerle ara ara sunmak ve biraz ara vererek, beklemek en iyisi :)

“Kahvaltı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir