ÖĞÜN ARTTIRMAK

ilayn

ÖĞÜN ARTTIRMAK

Mesajgönderen ilayn » 25 Eki 2016, 17:46

Merhabalar
Benim kizim 8aylik ve kahvalti yogurt corba meyve ve anne sütünden olusan rutin bir öğün u var.fakat bu iki gündür aksamlari acikiyor ve emmekle doymuyor.Ne yapmaliyim Aksamlari yemekmi vermeliyim yoksa kasik mamalatiylami doyurmaliyim.Simdiden tesekkurler

gurmebebekadmin
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: ÖĞÜN ARTTIRMAK

Mesajgönderen gurmebebekadmin » 28 Eki 2016, 08:25

Merhaba, buyrun buradan bakın :) Aşağıdaki linkte 8-12 ay döneminde neler yapmanı gerektiği ile ilgili çok faydalı bilgiler bulacaksınız. Yazının içindeki linklere de tıklamayı unutmayın. 8-10 ay için beslenme tabloları ve günlük menü örnekleri de bulacaksınız.

http://www.gurmebebek.com/8-12-ay/8-12- ... /300004,25

Ve unutmayın hiç bir bebek kitaplarda yazdığı gibi büyümez :) Bu nedenle bebeğinizden gelen sinyalleri de hiç bir zaman göz ardı etmeyin. Anneler ve bebekler bu şekilde en iyi ve en doğru olanı birlikte bulurlar zaten :) Buradaki bilgiler rehber niteliğindedir ve size fikir vermek içindir. Buradaki ya da herhangi bir yerdeki bilgiler, yemek listeleri, miktarları vs. sizin bebeğiniz birebir aynısını aynı miktarlarda yemek zorunda değildir Çünkü anneler bazen gereksiz endişeye kapılabiliyor. Eyvah bugün bu listelerdeki kadar yemedi, eksik kaldı diye :) Miktarlar ve kuralar kesin değildir. Dediğimiz gibi bebeğinizden gelen sinyalleri de önemseyin.

selinece

Mesajgönderen selinece » 05 Şub 2017, 17:37

teşekkürler benimde işime yaradı admin. Hamile diyeti ne benziyor beslenme ben bu diyet ile baya kilo vermiştim doğumdan sonra.
En son selinece tarafından 06 Şub 2017, 10:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

gurmebebekadmin
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen gurmebebekadmin » 06 Şub 2017, 07:10

Rica ederiz her zaman bize sorabilirsiniz :)

“Beslenme Sorunları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir