paket kasik mama

starfis.

paket kasik mama

Mesajgönderen starfis. » 04 Tem 2015, 06:45

Merhaba gurmr bebek sitenizi coook seviyorum ilgiyle takip ediyorum..
Sorum su... Piyasada o kadar fazla ki markalarin degisik gece tahili kahvalti tahili oglen aksam kasik.mamasi yok yedi tahilli yok savah balli.elmali.biskuvili basim.dondu bool cesitli.kasik.mamalarindan yan dairemdeki kadin paket paket evin raflari cok besleyiciymis.oyle dedi ben hic almadim ya cidden besleyiciligi var mi yok mu

Gurmebebek

Re: paket kasik mama

Mesajgönderen Gurmebebek » 05 Tem 2015, 19:06

Hayır, siz doğrusunu yapıyorsunuz :) Hazır paket mamaları çok sıkışmadıkça yolculuk sv. gibi durumlar dışında önermiyoruz. Her zaman en iyisi taze yemektir. Siz yetişkinler nasıl hergün paket yada kavanoz yani konserve gıdayla beslemiyorsanız, bebeklerinizi de ek gıdaya geçtikten sonra bu şekilde besleyemezsiniz.

arzu61trb

Mesajgönderen arzu61trb » 25 Ağu 2015, 18:27

Peki farklı değişik neler verebiliriz? Ben bebeğime günde bi kere hazır kaşık maması veriyorum bi kere de y pirinçunu ya da irmikten muhallebi yapıyorum hatta bazen de mısır unundan falan da yapıyorum. Ama pirinçunu da paket ve hatta ben sadesini veriyodum bana şekerli vitaminli olanından vermemi söyledi çevremdekiler. Kafam çok karıştı :? :? Bu arada bebeğim 8.ayına girdi

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 25 Ağu 2015, 20:54

Öncelikle ay ay beslenme tablomuzu verelim bebeğiniz ayına uygun neyi ne kadar yemeli ve örnek menüler bulacaksınız. 2. olarakta günlük menü oluşturma yazımızın linkini veriyoruz. Ayrıca site ana sayfa tam orta kısımda tarifler bölümümüz var ve 600 den fazla tarif var. O tariflerden faydalanabilirsiniz.

http://www.gurmebebek.com/ay-ay-bebek-beslenmesi-60132

http://www.gurmebebek.com/ay-ay-beslenme-tablosu-868

“Gıdalara İlişkin Sorular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir