parmak emme :((

m.furkan

parmak emme :((

Mesajgönderen m.furkan » 05 Kas 2014, 16:34

merhaba gurme bebek önce site için teşekkür ediyorum özellikle de forum bölümü gerçekten doğruya yönlendiriyor bizleri. oğlum 6 aylık ve ilk aylardan beri ellerini ağzına alıyor hatta başparmağını emmeye de başladı. bunun çenesini geriye ittiği ve parmağının gelişmesini durdurduğu gibi sorunlara sebeb olduğunu biliyorum fakat bundan nasıl vazgeçirebileceğimi bilemiyorum. her elini ağzına götürdüğünde oyuncak sunarak dikkat dağıtıyorum ama biraz sonra yine alııyor. aç olsun tok olsun her durumda alabiliyor.. var mı bunun bir çözümü

Gurmebebek

Re: parmak emme :((

Mesajgönderen Gurmebebek » 07 Kas 2014, 05:22

Merhaba öncelikle biz de güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Parmak emmeye gelince çok doğru yapıyorsunuz. Böyleyle devam edin sabırla, o unutana ve alışkanlığını bırakana kadar. Birde emzik kullanıyor musunuz acaba?

m.furkan

Mesajgönderen m.furkan » 08 Kas 2014, 05:56

emzik hiç kullanmadı. kısa bi süre emzik vermeyi denesem vazgeçer mi bilemiyorum..sizce

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 09 Kas 2014, 13:11

Şöyle ki emziği bu gibi durumlarda yada sakinleşsin diye kullanmak doğru değil. Sadece uyku objesi olarak, uykuya dalmasını kolaylaştırmak için kullanılabilir.

“Sabah Sohbetleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir