Sanırım çıldırıyorum!!!!

sevcancagan

Sanırım çıldırıyorum!!!!

Mesajgönderen sevcancagan » 28 Ara 2014, 00:28

Merhabalar şuan saat gecenin 2si ve ben felaket bi grip yaşıyorum ayni zamanda ki bu benim grip olmamdan daha da önemli oğlum 7aylik ve 4diş birden çıkarıyor üst bölgede 1tanesi daha önceden geldi ve ardından diğerleri.durduramiyorum altini degistirmek için, uzerini degistirmek için bile yatirinca kıyamet kopuyor. Cok huysuz mutsuz..sürekli ağlamaya hazır. Gece uyanip emmek istememesi, emse bile öncesinde kucak istemesi 2 3 gündür yeni bi huy...neler yapabilirim lütfen yardimci olun...

Gurmebebek

Re: Sanırım çıldırıyorum!!!!

Mesajgönderen Gurmebebek » 28 Ara 2014, 18:38

Merhaba, hem size hem bebişinize çok geçmiş olsun. Haklısınız çok zor bir durum. Ama diş çıkarma döneminde o kadar normal ki bu durum. Huysuzluk ve iştahsızlık çok normal. Biz size diş çıkartma yazımızı verelim, içinde bebişinizi biraz da olsa rahatlatacak öneriler var.

http://www.gurmebebek.com/bebeklerde-dis-cikarma--714

sevcancagan

Mesajgönderen sevcancagan » 29 Ara 2014, 00:21

Önerilerinizi okumuştum ve tekrar tekrar dönüp okuyorum herbirini uygulamak için.Ve çok teşekkürler içim rahatladi durumun normal olduğunu okuyunca...
Iyi ki varsınız...:)

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 29 Ara 2014, 11:00

Neredeyse bütün anneler aynı durumda, hiç yalnız değilsiniz inanın bize. Ve yardım almayı o kadar çok hak ediyorsunuz ki unutmayın bunu lütfen. Baba, büyük anneler, büyük babalar, teyze, hala vs. kim varsa yardım istemekten kaçınmayın.

“Sabah Sohbetleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir