Şekersiz 2yaş

adaasrin

Şekersiz 2yaş

Mesajgönderen adaasrin » 25 Tem 2014, 12:32

Merhabalar artık 2yaş olmaya hazırlanıyoruz ;) Bu günleride gördüm yaa artık dikkat etmesem şekere hazır gıdalara çok sağlıksız olur mu oğluşum etkilenir mi. şeker ne çikolata ne bilmez oğlum birkere bile vermedim hurma erik bütün meyveleri yer ister bu zamana kadar sadece dışardan kraker yedi oda sıkıştığımda ev yapımı yoksa.sormamdaki amaç Tabikide azıcık azcık tattırmak yoksa hiç tatmasın mı öyle alıştırdım mutlu eksikliği yok bizde ama artık dış sesler biraz fazlalaştı :D hayatın tadını çikolata değil ev yapımı keçi boynuzu tozlu üzümlü kurabiye olarak biliyoruz biz ;) şimdiden teşekkürler ayrıca bu zamana kadar hep siZden faydalandım gerçekten iyi ki varsınız :*)

Gurmebebek

Re: Şekersiz 2yaş

Mesajgönderen Gurmebebek » 26 Tem 2014, 06:33

Haklısınız büyüyüp sosyalleştikçe işler bizim kontrolümüzden çıkıyor ve illaki sağlıksız yiyeceklerle de tanışıyorlar. Ancak ne kadar geç tanışırlarsa o kadar iyi :) Arada kaçamaklar olacak tabi ama sağlıklı beslenmeye alışan bebişlerin abur cubura düşkünlükleri daha az oluyor. Biz deriz ki uzak tutabildiğiniz kadar tutmaya devam edin :)

“Sabah Sohbetleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir