yatis pozisyonu

sinem06

yatis pozisyonu

Mesajgönderen sinem06 » 02 Eyl 2015, 20:55

Slm bnim oglum 40 gunluk etrafimdaki herkes cocuk yatarken saga sola donuk yatmasin kafasi yamuk olur diyor.bnde deniyorum dik yatsin die ama saga sola dondurmeye calisiyo kafasini sizin bilginize ihtiyacim var

elifuskuplu

Re: yatis pozisyonu

Mesajgönderen elifuskuplu » 03 Eyl 2015, 06:15

Asıl döndürmezsen arka kısım dümdüz olur ve sırtı ağrır arkadaşım bakma sen onlara.uzun uykularında usulca sağa sola döndür.kafatasını gözlemle.düz olmasın arkası.olursada endişelenme.yan yatır düzelir.yumuşack daha kafaları çünkü.birde gözünün önünde olduğu zamanlar yüzükoyun yatır rahat nefes alabileceği şekilde ne gazı kalır ne ağrısı.bebişinle birlikte sağlıklı mutlu nice seneleriniz olsun.(mevsim geçişine giriyoruz.hasta özellikle grip nezleli ve ellerini yıkatmadan kimseye dokundurtma meleği:)

Gurmebebek

Mesajgönderen Gurmebebek » 03 Eyl 2015, 12:30

Evet herkes bir şey söylüyor, dinlememek lazım. Aslında bebek nasıl yatmak istediğini size bir şekilde anlatır. İlla şu pozisyon diye bir şey yok. Mesala eskiden yüzü üstü yatsın diyen uzmanlar şimdi yatmasın sakıncalı diyor :)

elifuskuplu

Mesajgönderen elifuskuplu » 04 Eyl 2015, 06:54

nefessiz kalma riski olduğu içindir belki.ben hiç duyadım gerçi sakıncalı diye.en iyi yönlendirici bebek dediğiniz gibi.

“Beslenme Sorunları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir