Yapılışı

Muzu ezip üzerine biraz nar suyu dökün. İyice karıştırın.

Uyarılar

Nar bir çok açıdan güçlü bir meyve. Bazı gurmelerde kabızlığa neden olabilir. Eğer çocuğunuzun kabızlık problemi varsa narla tanışma ayını bir süre erteleyin.

Nar meyvesinin faydaları ve diğer özellikleri hakkında detaylı bilgiye buradan uulaşabilirsiniz. 

Aklınızda Bulunsun

Minik gurmelerinize her zaman verdiğiniz gıdaları farklı tatlar ile karıştırıp yedirmeniz, bebeklerinizin ağız tadının çeşitliliğe alışmasını sağlayacaktır. 


Yazar : Seda Sümer | Diğer Tarifleri
Seda Sümer 1976'da İstanbul'da doğdu. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Sinema ve Televizyon eğitimini alırken eşzamanlı olarak NTV'de program prodüksiyonu yaptı. Mezun olduktan sonra Total Direct, Rafineri/Trafo ve Manadigital ajansları bünyesinde, ulusal markalara dijital pazarlama ve proje yöneticisi olarak 10 yıl boyunca hizmet verdi. 2 çocuğu var. Hem iştahsız kızına, hem de obur oğluna sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırabildi. Günde 27.000'i aşkın annenin ziyaret ettiği www.gurmebebek.com'un kurucusu. 2010 yılından beri bebek çocuk beslenmesi hakkında muhabirlik, yayıncılık, blogger'lık, yazarlık, TV programı yapıyor.
Diğer 8-12 Ay tarifleri Tümünü gör

Persentil Hesaplama

Persentiller, belli bir yaş grubundaki kız ve erkek çocuklarının kilo ve boy dağılımını gösterir. Persentil değeri, bebeğinizin yaşıtları arasında 100 kişi içinde sıralama yapılırsa boy ve kilosuna göre sıralamadaki yerini belirtir.