Yapılışı

Tüm malzemeleri karıştırıp blendırdan geçirin.  

Uyarılar

Bu tarifi bir yaşından küçük gurmeler için kullanmayın. Çilek alerjik yiyeceklerden biri. Dikkatli olmakta fayda var.

Aklınızda Bulunsun

Bu karışımı salatalarda sos olarak da kullanabilirsiniz.

Bulantı, ishal, gaz sıkışması, üst solunum yolu rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinen Zencefil binlerce yıldır kullanılmaktadır. Zencefili nasıl kullanacağınıza ve faydalarına dair detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz. 


Yazar : Seda Sümer | Diğer Tarifleri
Seda Sümer 1976'da İstanbul'da doğdu. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Sinema ve Televizyon eğitimini alırken eşzamanlı olarak NTV'de program prodüksiyonu yaptı. Mezun olduktan sonra Total Direct, Rafineri/Trafo ve Manadigital ajansları bünyesinde, ulusal markalara dijital pazarlama ve proje yöneticisi olarak 10 yıl boyunca hizmet verdi. 2 çocuğu var. Hem iştahsız kızına, hem de obur oğluna sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırabildi. Günde 27.000'i aşkın annenin ziyaret ettiği www.gurmebebek.com'un kurucusu. 2010 yılından beri bebek çocuk beslenmesi hakkında muhabirlik, yayıncılık, blogger'lık, yazarlık, TV programı yapıyor.
Diğer 12-18 Ay tarifleri Tümünü gör

Persentil Hesaplama

Persentiller, belli bir yaş grubundaki kız ve erkek çocuklarının kilo ve boy dağılımını gösterir. Persentil değeri, bebeğinizin yaşıtları arasında 100 kişi içinde sıralama yapılırsa boy ve kilosuna göre sıralamadaki yerini belirtir.