Yapılışı

Tüm malzemeyi blendırdan geçirin.
Hemen servis yapın

Aklınızda Bulunsun

Tarçın iştah açma özelliği sayesinde nazlı bebekler için bir çözüm olabilir. Ancak bebeğinizin alışık olmadığı bir tat ise, başlangıçta çok az bir miktar ile deneme yapmanızı öneririz.

Minik gurmeniz ve hatta kendi tüketiminiz için kullanacağınız yoğurdu evde yapmanızı kesinlikle öneriyoruz. Yoğurdun faydaları ve nasıl yoğurt yapacağınız hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Yazar : Seda Sümer | Diğer Tarifleri
Seda Sümer 1976'da İstanbul'da doğdu. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Sinema ve Televizyon eğitimini alırken eşzamanlı olarak NTV'de program prodüksiyonu yaptı. Mezun olduktan sonra Total Direct, Rafineri/Trafo ve Manadigital ajansları bünyesinde, ulusal markalara dijital pazarlama ve proje yöneticisi olarak 10 yıl boyunca hizmet verdi. 2 çocuğu var. Hem iştahsız kızına, hem de obur oğluna sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırabildi. Günde 27.000'i aşkın annenin ziyaret ettiği www.gurmebebek.com'un kurucusu. 2010 yılından beri bebek çocuk beslenmesi hakkında muhabirlik, yayıncılık, blogger'lık, yazarlık, TV programı yapıyor.
Diğer 6-8 Ay tarifleri Tümünü gör

Persentil Hesaplama

Persentiller, belli bir yaş grubundaki kız ve erkek çocuklarının kilo ve boy dağılımını gösterir. Persentil değeri, bebeğinizin yaşıtları arasında 100 kişi içinde sıralama yapılırsa boy ve kilosuna göre sıralamadaki yerini belirtir.